Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

KULLANIM KOŞULLARI


Bu blogda bulunan tüm içerikler bizzat tarafımca yazılmaktadır. Bu bloga giriş yapan kullanıcılar aşağıda belirtilen kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Blogda bulunan her türlü içerik tarafımca yazıldığı için kaynak gösterilmeden veya izinsiz şekilde kopyalanamaz veya dağıtılamaz. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim.

Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan www.metininceler.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir. Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve www.metininceler.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

Blogdan yapacağınız alıntılarda lütfen "Bu yazı/makale www.metininceler.com 'dan alınmıştır." şeklinde not düşmeniz rica olunur.

GİZLİLİK POLİTİKASI


Google-Blogger altyapısını kullandığım kişisel blogumda siz değerli ziyaretçilerimin kişisel gizlilik haklarına son derece saygılı davranılmaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde kişisel blogumda mevcut olan bazı eklentiler siz ziyaretçilerimize yönelik iyi hizmet verebilmek adına kullanıcı ayarları çerezleri kullanarak kaydedip saklayabilmektedir. Bu durum internet dünyasında varolan bir durumdur. Bu bilgiler IP adresi, kullandığınız tarayıcı, internet servis sağlayıcınız gibi basit bilgilerdir. 

Kişisel blogumu kullanarak gizlilik politikamı kabul etmiş sayılmaktasınız. Gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu blogu kullanmayınız.©      METİN İNCELER      ©

www.metininceler.com   www.metininceler.net   www.metininceler.com.tr

10.08.2016